dmahaffey

dmahaffey
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2012
Location: Carrboro, NC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 24% Delicatessen (1991) - Rated 15 Sep 2012
90 42% Princess Mononoke (1997) - Rated 15 Sep 2012
90 42% Mary and Max (2009) - Rated 15 Sep 2012
85 24% The Castle in the Sky (1986) - Rated 15 Sep 2012
95 64% Fargo (1996) - Rated 15 Sep 2012
90 42% Drive (2011) - Rated 15 Sep 2012
80 16% The Departed (2006) - Rated 15 Sep 2012
95 64% The Dark Knight (2008) - Rated 15 Sep 2012
85 24% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 15 Sep 2012
90 42% City of God (2002) - Rated 15 Sep 2012