dmandw

dmandw
Film Freak - 673 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2018
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 55% Diana: In Her Own Words (2017) - Rated 21 Apr 2020
60 55% Paddington (2015) - Rated 19 Apr 2020
55 43% Murder Mystery (2019) - Rated 08 Apr 2020
90 96% I Confess (1953) - Rated 06 Apr 2020
60 55% Under Capricorn (1949) - Rated 06 Apr 2020
50 30% Stage Fright (1950) - Rated 04 Apr 2020
80 89% The Paradine Case (1947) - Rated 03 Apr 2020
75 82% Notorious (1946) - Rated 02 Apr 2020
60 55% Wallace & Gromit in The Wrong Trousers (1993) - Rated 01 Apr 2020
60 55% Happy Feet (2006) - Rated 01 Apr 2020