dmbash2

dmbash2
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: married

more Recent Ratings

84 61% 13 Conversations About One Thing (2001) - Rated 27 Jul 2016
77 22% Inside Man (2006) - Rated 16 Jul 2016
84 61% My Dinner with Andre (1981) - Rated 16 Jul 2016
83 51% Ratatouille (2007) - Rated 04 Jul 2016
83 51% (500) Days of Summer (2009) - Rated 04 Jul 2016
86 74% Casino Royale (2006) - Rated 04 Jul 2016
87 79% Band of Brothers (2001) - Rated 04 Jul 2016
86 74% Cast Away (2000) - Rated 04 Jul 2016
83 51% The Butler (2013) - Rated 04 Jul 2016
81 35% The King's Speech (2010) - Rated 28 Jun 2016