dmeband

dmeband
Film Freak - 897 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 67% Black Panther (2018) - Rated 05 Apr 2019
90 89% The Hate U Give (2018) - Rated 05 Apr 2019
90 89% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 05 Apr 2019
80 67% BlacKkKlansman (2018) - Rated 01 Apr 2019
90 89% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 01 Apr 2019
80 67% Wonder Woman (2017) - Rated 01 Apr 2019
80 67% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 01 Apr 2019
80 67% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 23 Mar 2019
75 31% Gifted (2017) - Rated 16 Mar 2019
80 67% Free Solo (2018) - Rated 16 Mar 2019