dmikolaj

dmikolaj
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2016
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 The Good Wife (2009) - Rated 16 Jun 2016
90 Castle (2009) - Rated 16 Jun 2016
100 Supernatural (2005) - Rated 16 Jun 2016
90 Modern Family (2009) - Rated 16 Jun 2016
90 Game of Thrones (2011) - Rated 16 Jun 2016
90 Bones (2005) - Rated 16 Jun 2016
90 Breaking Bad (2008) - Rated 16 Jun 2016
90 Better Call Saul (2015) - Rated 16 Jun 2016
90 Bloodline (2015) - Rated 16 Jun 2016
100 Suits (2011) - Rated 16 Jun 2016