dmisenheimer

dmisenheimer
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like peanut butter and jelly sandwiches the best

more Recent Ratings

85 43% Secret Window (2004) - Rated 21 Jan 2016
86 53% American Gangster (2007) - Rated 21 Jan 2016
87 63% Deja Vu (2006) - Rated 21 Jan 2016
86 53% Thor (2011) - Rated 21 Jan 2016
85 43% American Psycho (2000) - Rated 21 Jan 2016
81 20% Thirteen Ghosts (2001) - Rated 21 Jan 2016
85 43% The Descent: Part 2 (2009) - Rated 21 Jan 2016
88 71% Shutter Island (2010) - Rated 21 Jan 2016
89 77% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 21 Jan 2016
87 63% Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Rated 21 Jan 2016