dmitri83

dmitri83
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 22 Sep 2014
Location: Tel Aviv, Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 96% Snowpiercer (2014) - Rated 29 Jun 2015
95 96% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 29 Jun 2015
85 83% Nastroyshchik (2004) - Rated 14 Oct 2014
85 83% Alien (1979) - Rated 04 Oct 2014
80 67% Planet Terror (2007) - Rated 25 Sep 2014
85 83% Sin City (2005) - Rated 25 Sep 2014
80 67% Der Baader Meinhof Komplex (2008) - Rated 25 Sep 2014
75 51% Valhalla Rising (2010) - Rated 24 Sep 2014
80 67% Nachalo nevedomogo veka (1967) - Rated 23 Sep 2014
60 35% 2046 (2004) - Rated 23 Sep 2014