dmitrymaxi

dmitrymaxi
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 61% The Green Knight (2021) - Rated 06 Oct 2021
91 71% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 23 Mar 2020
94 79% The Boss of It All (2006) - Rated 23 Mar 2020
95 88% Joker (2019) - Rated 23 Mar 2020
90 61% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 23 Mar 2020
92 75% Oblivion (2013) - Rated 23 Mar 2020
91 71% If.... (1968) - Rated 13 Feb 2020
89 48% A Serious Man (2009) - Rated 13 Feb 2020
95 88% The Sheltering Sky (1990) - Rated 13 Feb 2020
92 75% Pleasantville (1998) - Rated 13 Feb 2020