dmodjeska

dmodjeska
Cinema Addict - 1831 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2016
Location: Toronto
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 96% Fargo (2014) - Rated 21 Apr 2024
80 86% The Gentlemen (2024) - Rated 21 Mar 2024
80 86% El ministerio del tiempo (2015) - Rated 09 Jan 2024
70 72% Robin of Sherwood (1984) - Rated 03 Jan 2024
70 72% Severance (2022) - Rated 03 Jan 2024
90 96% For All Mankind (2019) - Rated 03 Jan 2024
50 57% Agents of S.H.I.E.L.D. (2013) - Rated 03 Jan 2024
80 86% Orphan Black (2013) - Rated 03 Jan 2024
56% Terra Nova (2011) - Rated 03 Jan 2024
90 96% The Six Wives of Henry VIII (1970) - Rated 03 Jan 2024