dmz23
Recent Ratings
Check out dmz23's...
94 69% | Die Hard (1988) - Rated 14 Oct 2015 |
92 50% | Django Unchained (2012) - Rated 14 Oct 2015 |
92 50% | Little Miss Sunshine (2006) - Rated 14 Oct 2015 |
94 69% | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 14 Oct 2015 |
96 84% | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 14 Oct 2015 |
98 96% | Gladiator (2000) - Rated 14 Oct 2015 |
84 11% | Argo (2012) - Rated 14 Oct 2015 |
86 30% | Amores Perros (2000) - Rated 14 Oct 2015 |
86 30% | Amélie (2001) - Rated 14 Oct 2015 |
78 3% | Avatar (2009) - Rated 14 Oct 2015 |