dnthomson

dnthomson
Movie Buff - 232 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Meh

more Recent Ratings

90 66% Deadpool (2016) - Rated 07 Feb 2024
85 25% Left Behind (2014) - Rated 24 Apr 2019
91 80% The Bourne Identity (2002) - Rated 24 Apr 2019
91 80% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 24 Apr 2019
90 66% True Grit (2010) - Rated 24 Apr 2019
88 39% Elysium (2013) - Rated 24 Apr 2019
89 50% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 24 Apr 2019
89 50% Avatar (2009) - Rated 24 Apr 2019
89 50% Star Trek Beyond (2016) - Rated 24 Apr 2019
88 39% Doc Hollywood (1991) - Rated 24 Apr 2019