dobbylan

dobbylan
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 19 May 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 31% The Mummy Returns (2001) - Rated 19 May 2016
57 43% American Pie (1999) - Rated 19 May 2016
70 55% For a Few Dollars More (1965) - Rated 19 May 2016
85 87% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 19 May 2016
10 12% Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Rated 19 May 2016
30 31% The Great Dictator (1940) - Rated 19 May 2016
30 31% Lost in Translation (2003) - Rated 19 May 2016
85 87% JFK (1991) - Rated 19 May 2016
75 66% The Godfather (1972) - Rated 19 May 2016
85 87% Band of Brothers (2001) - Rated 19 May 2016