Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dobryser

Movie Buff - 429 Film Ratings

Member Since: Jun 11, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out dobryser's...
90 93% Zombieland (2009) - Jul 04, 2019
75 66% Silver Linings Playbook (2012) - Jul 03, 2019
80 76% Groundhog Day (1993) - Jun 29, 2019
65 46% Punch-Drunk Love (2002) - Jun 29, 2019
90 93% The Apartment (1960) - Jun 29, 2019
95 97% Parks and Recreation (2009) - Jun 29, 2019
85 84% The Good Place (2016) - Jun 29, 2019
80 76% Dances with Wolves (1990) - Jun 29, 2019
95 97% Coco (2017) - Jun 29, 2019
90 93% To Kill a Mockingbird (1962) - Jun 19, 2019