Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
docfaraday

Flick Fan - 71 Film Ratings

Member Since: Feb 27, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
Check out docfaraday's...
90 66% Louis C.K.: Hilarious (2010) - Feb 27, 2017
88 64% Mulholland Drive (2001) - Feb 27, 2017
80 15% Napoleon Dynamite (2004) - Feb 27, 2017
90 66% Pulp Fiction (1994) - Feb 27, 2017
85 38% The Secret Life of Pets (2016) - Feb 27, 2017
85 38% Midnight Special (2016) - Feb 27, 2017
90 66% Fight Club (1999) - Feb 27, 2017
85 38% The Hateful Eight (2015) - Feb 27, 2017
90 66% The Fall (2008) - Feb 27, 2017
93 91% Serial Experiments: Lain (1998) - Feb 27, 2017