docsportello

docsportello
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 19% Hellbound (2021) - Rated 20 Dec 2021
80 69% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 19 Dec 2021
90 97% Monsieur Hire (1989) - Rated 17 Dec 2021
70 33% The Power of the Dog (2021) - Rated 13 Dec 2021
85 86% The Matrix (1999) - Rated 08 Dec 2021
50 8% Red Notice (2021) - Rated 06 Dec 2021
70 33% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 01 Dec 2021
80 69% tick, tick... BOOM! (2021) - Rated 01 Dec 2021
72 44% Spencer (2021) - Rated 29 Nov 2021
80 69% Last Night in Soho (2021) - Rated 26 Nov 2021