_dodger_
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out _dodger_'s...
85 93% | Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga (2020) - Rated 12 Oct 2020 |
60 39% | Jack Ryan: Shadow Recruit (2014) - Rated 24 Nov 2019 |
70 61% | Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) - Rated 14 Nov 2019 |
45 19% | Back to the Future Part II (1989) - Rated 25 Oct 2019 |
60 39% | Back to the Future (1985) - Rated 25 Oct 2019 |
55 31% | The Upside (2017) - Rated 30 Sep 2019 |
50 25% | The Commuter (2018) - Rated 30 Sep 2019 |
30 9% | Men in Black: International (2019) - Rated 30 Sep 2019 |
85 93% | Fisherman's Friends (2019) - Rated 30 Sep 2019 |
80 84% | Baby Driver (2017) - Rated 25 Jul 2019 |