dodgerj
Recent Ratings
Check out dodgerj's...
77 46% | Alice Through the Looking Glass (2016) - Jun 23, 2021 |
90 97% | Alice in Wonderland (1951) - Jun 23, 2021 |
80 67% | Alice in Wonderland (2010) - Jun 23, 2021 |
80 67% | Zodiac (2007) - Jun 22, 2021 |
83 79% | Vice (2018) - Jun 22, 2021 |
68 31% | Steve Jobs (2015) - Jun 22, 2021 |
69 33% | Selena (1997) - Jun 22, 2021 |
78 50% | Riding in Cars with Boys (2001) - Jun 22, 2021 |
82 75% | Only the Brave (2017) - Jun 22, 2021 |
80 67% | Milk (2008) - Jun 22, 2021 |