doecaron

doecaron
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 46% Happiness (1998) - Rated 27 Jul 2017
85 67% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 27 Jul 2017
90 88% Fargo (2014) - Rated 27 Jul 2017
85 67% In Bruges (2008) - Rated 27 Jul 2017
85 67% The Color of Money (1986) - Rated 27 Jul 2017
80 46% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 27 Jul 2017
85 67% Coffee and Cigarettes (2003) - Rated 27 Jul 2017
90 88% Full Metal Jacket (1987) - Rated 27 Jul 2017
90 88% 21 Grams (2003) - Rated 27 Jul 2017
65 15% Prometheus (2012) - Rated 27 Jul 2017