dog

dog
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 86% Porridge (1979) - Rated 18 Feb 2012
98 68% True Grit (1969) - Rated 12 Feb 2012
90 36% Chisum (1970) - Rated 12 Feb 2012
95 54% Rooster Cogburn (1975) - Rated 12 Feb 2012
95 54% The Shootist (1976) - Rated 12 Feb 2012
90 36% Mister Roberts (1955) - Rated 12 Feb 2012
100 86% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 12 Feb 2012
100 86% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 12 Feb 2012
13% Taxi Driver (1976) - Rated 12 Feb 2012
13% Something's Gotta Give (2003) - Rated 12 Feb 2012