dog-tamer

dog_tamer
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 95% Snatch (2000) - Rated 14 Feb 2008
"Love it. I like the British Gangster movie genre. Jason Statham is great as Turkish. Loved Vinnie Jones character as that bruiser."
85 85% The Departed (2006) - Rated 14 Feb 2008
"Great story! New respect for Leonardo."
75 60% Team America: World Police (2004) - Rated 14 Feb 2008
"Hilarious!"
5% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 14 Feb 2008
"Freakin hate these kinds of movies."
75 60% Go (1999) - Rated 14 Feb 2008
"Crazy ass movie."
80 75% V for Vendetta (2006) - Rated 14 Feb 2008
"I liked it, but maybe that was because I like Natalie."
70 40% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 14 Feb 2008
"Funny as hell."
60 25% An Inconvenient Truth (2006) - Rated 14 Feb 2008
"Eye opening"
50 15% Enron: The Smartest Guys in the Room (2005) - Rated 14 Feb 2008
"It was ok."
70 40% Zodiac (2007) - Rated 14 Feb 2008