doganturhan2

doganturhan2
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 12 Jun 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies and math

more Recent Ratings

89 74% Hereditary (2018) - Rated 12 Jun 2019
98 94% Suspiria (2018) - Rated 12 Jun 2019
80 55% The Hangover (2009) - Rated 12 Jun 2019
79 46% Suspiria (1977) - Rated 12 Jun 2019
95 88% Enemy (2014) - Rated 12 Jun 2019
1% Ant-Man (2015) - Rated 12 Jun 2019
86 66% The Thing (1982) - Rated 12 Jun 2019
80 55% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 12 Jun 2019
69 29% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 12 Jun 2019
79 46% Battlestar Galactica (2003) - Rated 12 Jun 2019