dogukan

dogukan
Movie Buff - 465 Film Ratings
Member Since: 03 Jun 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 24% Kabadayi (2007) - Rated 26 Jun 2021
60 11% Dag (2012) - Rated 26 Jun 2021
60 11% Nefes (2009) - Rated 26 Jun 2021
80 86% Tae Guk Gi: The Brotherhood of War (2004) - Rated 26 Jun 2021
77 65% Her Sey Çok Güzel Olacak (1998) - Rated 26 Jun 2021
78 74% Castaway on the Moon (2009) - Rated 26 Jun 2021
80 86% Dersu Uzala (1975) - Rated 26 Jun 2021
70 34% Ayla (2017) - Rated 26 Jun 2021
77 65% Save Ralph (2021) - Rated 26 Jun 2021
70 34% Hababam sinifi askerde (2005) - Rated 26 Jun 2021