DoktaR

doktar
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2021
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 63% Shaun of the Dead (2004) - Rated 23 Jan 2021
85 75% Get Out (2017) - Rated 23 Jan 2021
80 63% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 23 Jan 2021
70 40% Unorthodox (2020) - Rated 23 Jan 2021
60 20% The Stranger (2020) - Rated 23 Jan 2021
60 20% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 23 Jan 2021
50 9% Dead Ringers (1988) - Rated 23 Jan 2021
70 40% Palm Springs (2020) - Rated 23 Jan 2021
50 9% Hellraiser (1987) - Rated 23 Jan 2021
70 40% Barbarians (2020) - Rated 23 Jan 2021