Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
doktorramiz

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Jun 28, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out doktorramiz's...
14 28% Ex Machina (2015) - Jun 28, 2020
14 28% The Wrestler (2008) - Jun 28, 2020
15 59% Children of Men (2006) - Jun 28, 2020
14 28% Heat (1995) - Jun 28, 2020
14 28% Silver Linings Playbook (2012) - Jun 28, 2020
15 59% Casablanca (1942) - Jun 28, 2020
16 78% The Hangover (2009) - Jun 28, 2020
18 90% Joker (2019) - Jun 28, 2020
14 28% Climax (2018) - Jun 28, 2020
14 28% Jojo Rabbit (2019) - Jun 28, 2020