dongleflop

dongleflop
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2021
Location: sydney, NSW, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 67% See (2019) - Rated 15 Jul 2021
85 80% Peaky Blinders (2013) - Rated 15 Jul 2021
85 80% Batman Begins (2005) - Rated 15 Jul 2021
90 90% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 15 Jul 2021
100 98% The Dark Knight (2008) - Rated 15 Jul 2021
65 17% 6 Underground (2019) - Rated 15 Jul 2021
80 51% True History of the Kelly Gang (2020) - Rated 15 Jul 2021
62 13% Where Hands Touch (2018) - Rated 15 Jul 2021
85 80% Uncut Gems (2019) - Rated 15 Jul 2021
82 67% Parasite (2019) - Rated 15 Jul 2021