Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
donmateo

Movie Buff - 483 Film Ratings

Member Since: Sep 21, 2018

more Recent Ratings
Check out donmateo's...
20 4% Borat Subsequent Moviefilm (2020) - Dec 05, 2020
60 54% Düttürü dünya (1988) - Aug 24, 2020
75 84% The Endless Summer (1966) - Aug 13, 2020
78 87% Koko, a Talking Gorilla (1978) - Aug 13, 2020
26 7% The Iron Rose (1973) - Aug 13, 2020
40 15% The Night of the Hunted (1980) - Aug 13, 2020
76 86% Le Monde du silence (1956) - Aug 13, 2020
80 89% Martha (1974) - Jul 20, 2020
68 73% Who is America? (2018) - Jul 20, 2020
69 79% The Story of the Voyages (1985) - Jul 20, 2020