donnamarie01

donnamarie01
Movie Buff - 285 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Love movies, especially horror/thrillers xx

more Recent Ratings

94 94% Highlander (1986) - Rated 01 May 2016
92 89% Orphan (2009) - Rated 01 May 2016
86 60% True Lies (1994) - Rated 01 May 2016
76 21% Terminator Salvation (2009) - Rated 01 May 2016
80 42% This Is the End (2013) - Rated 01 May 2016
97 98% The Godfather (1972) - Rated 01 May 2016
95 95% Signs (2002) - Rated 01 May 2016
93 91% Philadelphia (1993) - Rated 01 May 2016
96 97% Platoon (1986) - Rated 01 May 2016
60 5% RoboCop 2 (1990) - Rated 01 May 2016