donnerfiesta

donnerfiesta
Movie Buff - 489 Film Ratings
Member Since: 19 Jun 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 32% Pleasantville (1998) - Rated 05 Sep 2021
99 97% Coraline (2009) - Rated 25 Aug 2021
91 60% The Suicide Squad (2021) - Rated 19 Aug 2021
90 54% Xanadu (1980) - Rated 10 Aug 2021
94 79% Luca (2021) - Rated 26 Jul 2021
25 5% Space Jam: A New Legacy (2021) - Rated 17 Jul 2021
33 7% Escape from Tomorrow (2013) - Rated 12 Jul 2021
17 2% Tom and Jerry (2021) - Rated 12 Jul 2021
89 47% Scream (1996) - Rated 04 Jul 2021
93 71% Demon Slayer the Movie: Mugen Train (2020) - Rated 01 Jun 2021