donniedrunko

donniedrunko
Movie Buff - 416 Film Ratings
Member Since: 20 May 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 91% The Godfather: Part II (1974) - Rated 20 May 2007
89 61% Catch and Release (2006) - Rated 20 May 2007
97 78% The Fountain (2006) - Rated 20 May 2007
95 74% Amazing Grace (2007) - Rated 20 May 2007
77 38% Hot Fuzz (2007) - Rated 20 May 2007
74 32% The Invisible (2007) - Rated 20 May 2007
0% The Condemned (2007) - Rated 20 May 2007
10 2% The Hills Have Eyes II (2007) - Rated 20 May 2007
75 35% Shooter (2007) - Rated 20 May 2007
75 35% TMNT (2007) - Rated 20 May 2007