Donny1916

donny1916
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 85% Training Day (2001) - Rated 27 Aug 2016
89 65% The Book of Eli (2010) - Rated 27 Aug 2016
82 35% Safe House (2012) - Rated 27 Aug 2016
68 15% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 27 Aug 2016
74 25% World War Z (2013) - Rated 27 Aug 2016
45 5% The Tree of Life (2011) - Rated 27 Aug 2016
93 95% Moneyball (2011) - Rated 27 Aug 2016
83 45% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 27 Aug 2016
85 55% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 27 Aug 2016
90 75% Interstellar (2014) - Rated 27 Aug 2016
"I must say I really enjoyed this movie. The love of a dad for his daughter pulled my heart strings and I lapped up the whole human race endeavour angle. Excellent."