donsteve

donsteve
Movie Buff - 356 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 71% Alien (1979) - Rated 07 Sep 2017
90 85% Django Unchained (2012) - Rated 07 Sep 2017
60 38% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 07 Sep 2017
70 55% Easy A (2010) - Rated 07 Sep 2017
80 71% Geri's Game (1997) - Rated 07 Sep 2017
40 17% La Bamba (1987) - Rated 07 Sep 2017
30 10% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 07 Sep 2017
90 85% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 07 Sep 2017
70 55% The Goonies (1985) - Rated 07 Sep 2017
50 25% Funny People (2009) - Rated 07 Sep 2017