donviz

donviz
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 31 May 2006
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 29% Antz (1998) - Rated 14 Aug 2007
85 75% La Haine (1995) - Rated 14 Aug 2007
60 29% Hot Shots! (1991) - Rated 14 Aug 2007
80 62% Payback (1999) - Rated 14 Aug 2007
90 84% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
85 75% The Visitors (1993) - Rated 14 Aug 2007
60 29% Jaws (1975) - Rated 14 Aug 2007
80 62% Elephant (2003) - Rated 14 Aug 2007
30 9% The Avengers (1998) - Rated 14 Aug 2007
80 62% Ghost in the Shell (1995) - Rated 14 Aug 2007