donzi

donzi
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2019
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 40% Basic Instinct (1992) - Rated 02 Jan 2019
55 44% The Last Samurai (2003) - Rated 02 Jan 2019
89 94% Pulp Fiction (1994) - Rated 02 Jan 2019
88 91% Casino (1995) - Rated 02 Jan 2019
80 78% The Master (2012) - Rated 02 Jan 2019
20 18% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 02 Jan 2019
10 15% The Passion of the Christ (2004) - Rated 02 Jan 2019
88 91% Grosse Pointe Blank (1997) - Rated 02 Jan 2019
1% Night at the Museum (2006) - Rated 02 Jan 2019
6% House of Wax (2005) - Rated 02 Jan 2019