doomino

doomino
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 70% Bonnie and Clyde (1967) - Rated 28 Jul 2015
90 65% Fiddler on the Roof (1971) - Rated 26 Jul 2015
97 87% Secrets & Lies (1996) - Rated 26 Jul 2015
90 65% Career Girls (1997) - Rated 26 Jul 2015
89 61% All or Nothing (2002) - Rated 26 Jul 2015
96 81% Vera Drake (2004) - Rated 26 Jul 2015
94 75% Happy-Go-Lucky (2008) - Rated 26 Jul 2015
92 72% Mr. Turner (2014) - Rated 26 Jul 2015
97 87% Topsy-Turvy (1999) - Rated 26 Jul 2015
98 94% Schindler's List (1993) - Rated 26 Jul 2015