doomy_sloth

doomysloth
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2015
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 23% The Triangle (2005) - Rated 10 Dec 2015
35 4% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 10 Dec 2015
100 98% Red Dwarf (1988) - Rated 10 Dec 2015
95 89% Highlander (1986) - Rated 10 Dec 2015
80 49% The Crimson Rivers (2000) - Rated 10 Dec 2015
50 16% Baise-moi (2000) - Rated 10 Dec 2015
65 29% Dead Poets Society (1989) - Rated 10 Dec 2015
70 34% Trainspotting (1996) - Rated 10 Dec 2015
40 10% Papillon (1973) - Rated 10 Dec 2015
60 23% Back to the Future (1985) - Rated 10 Dec 2015