doris

doris
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 36% Flyboys (2006) - Rated 04 Jan 2007
97 96% Sweet Land (2005) - Rated 04 Jan 2007
70 20% Off the Black (2006) - Rated 04 Jan 2007
95 92% Little Children (2006) - Rated 04 Jan 2007
95 92% Water (2005) - Rated 04 Jan 2007
80 55% Aurora Borealis (2005) - Rated 04 Jan 2007
85 72% The Last King of Scotland (2006) - Rated 04 Jan 2007
85 72% TransAmerica (2005) - Rated 04 Jan 2007
85 72% Pride & Prejudice (2005) - Rated 04 Jan 2007
20 2% Crash (2005) - Rated 04 Jan 2007