dorrk

dorrk
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 09 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 50% Mystic River (2003) - Rated 09 May 2017
92 83% Apocalypto (2006) - Rated 09 May 2017
88 76% Changeling (2008) - Rated 09 May 2017
81 70% The Reader (2008) - Rated 09 May 2017
19 3% Arlington Road (1999) - Rated 09 May 2017
61 40% Battleship Potemkin (1925) - Rated 09 May 2017
61 40% Lady and the Tramp (1955) - Rated 09 May 2017
75 63% Lord of War (2005) - Rated 09 May 2017
74 56% Finding Nemo (2003) - Rated 09 May 2017
38 30% Casper (1995) - Rated 09 May 2017