dosymedia

dosymedia
Movie Buff - 172 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 67% The Final Destination (2009) - Rated 28 Jan 2017
78 54% Hitch (2005) - Rated 28 Jan 2017
80 67% Quarantine (2008) - Rated 28 Jan 2017
87 80% No Country for Old Men (2007) - Rated 28 Jan 2017
70 33% Spider-Man (2002) - Rated 28 Jan 2017
85 76% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 28 Jan 2017
80 67% Beauty and the Beast (1991) - Rated 28 Jan 2017
91 91% The Dark Knight (2008) - Rated 28 Jan 2017
65 22% Lilo & Stitch (2002) - Rated 28 Jan 2017
64 21% The Breakfast Club (1985) - Rated 28 Jan 2017