dotthei

dotthei
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 06 Apr 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 79% The Matrix (1999) - Rated 29 Apr 2017
77 69% Close-Up (1990) - Rated 08 Apr 2017
82 86% Reservoir Dogs (1992) - Rated 08 Apr 2017
78 72% Rio Bravo (1959) - Rated 08 Apr 2017
80 79% The Last Detail (1973) - Rated 08 Apr 2017
80 79% The Big Lebowski (1998) - Rated 08 Apr 2017
81 85% Songs from the Second Floor (2000) - Rated 08 Apr 2017
75 65% The Return (2003) - Rated 08 Apr 2017
80 79% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 08 Apr 2017
77 69% 12 Years a Slave (2013) - Rated 07 Apr 2017