dougbarrett

dougbarrett
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 40% 12 Years a Slave (2013) - Rated 30 Jul 2020
50 13% Anaconda (1997) - Rated 30 Jul 2020
75 63% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 30 Jul 2020
80 81% Lord of War (2005) - Rated 30 Jul 2020
100 95% 12 Angry Men (1957) - Rated 30 Jul 2020
75 63% Jaws (1975) - Rated 30 Jul 2020
70 40% Ali (2001) - Rated 30 Jul 2020
60 22% Poltergeist (1982) - Rated 30 Jul 2020
70 40% The Goonies (1985) - Rated 30 Jul 2020
80 81% Waterworld (1995) - Rated 30 Jul 2020