dougi

dougi
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 28 May 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 11% Triangle of Sadness (2022) - Rated 21 Jan 2024
90 82% Top Gun: Maverick (2022) - Rated 20 Jan 2024
80 60% Argo (2012) - Rated 24 Jul 2021
95 89% Hidden Figures (2016) - Rated 24 Jul 2021
98 90% The Blind Side (2009) - Rated 27 Apr 2020
80 60% Life as a House (2001) - Rated 27 Apr 2020
100 95% August Rush (2007) - Rated 13 Mar 2019
40 11% The Florida Project (2017) - Rated 16 Feb 2019
60 19% Mamma Mia! Here We Go Again (2018) - Rated 01 Jan 2019
40 11% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 28 May 2018