dougsiu

dougsiu
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2013
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 94% Amour (2012) - Rated 29 Mar 2013
80 82% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 29 Mar 2013
78 70% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 29 Mar 2013
65 25% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 29 Mar 2013
80 82% Inglourious Basterds (2009) - Rated 29 Mar 2013
70 39% Death Proof (2007) - Rated 29 Mar 2013
70 39% Black Swan (2010) - Rated 29 Mar 2013
80 82% Munich (2005) - Rated 29 Mar 2013
90 98% Before Sunset (2004) - Rated 29 Mar 2013
80 82% Before Sunrise (1995) - Rated 29 Mar 2013