Doume

doume
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2021
Location: Quebec, Quebec, Canada

more Recent Ratings

30 10% The Tree of Life (2011) - Rated 05 Sep 2021
30 10% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 05 Sep 2021
85 86% Fight Club (1999) - Rated 05 Sep 2021
70 52% Mr. Nobody (2009) - Rated 05 Sep 2021
75 68% A Beautiful Mind (2001) - Rated 05 Sep 2021
90 92% Arrival (2016) - Rated 05 Sep 2021
75 68% Interstellar (2014) - Rated 05 Sep 2021
65 42% Donnie Darko (2001) - Rated 05 Sep 2021
80 81% 12 Monkeys (1995) - Rated 05 Sep 2021
40 18% Devil (2010) - Rated 05 Sep 2021