We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

Doverboy

doverboy width="104" height="110"

Movie Buff - 129 Film Ratings

Member Since: Nov 14, 2019

Location: USA

more Recent Ratings

Check out Doverboy's...

90 73% The Accountant (2016) - Nov 14, 2019
90 73% Misery (1990) - Nov 14, 2019
89 64% Escape from New York (1981) - Nov 14, 2019
89 64% 1408 (2007) - Nov 14, 2019
88 57% National Treasure (2004) - Nov 14, 2019
93 90% Primal Fear (1996) - Nov 14, 2019
91 81% There's Something About Mary (1998) - Nov 14, 2019
86 46% As Good As It Gets (1997) - Nov 14, 2019
89 64% Hackers (1995) - Nov 14, 2019
90 73% Grindhouse (2007) - Nov 14, 2019