Downeykr

downeykr
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2014
Location: Lincoln, Nebraska, USA

more Recent Ratings

Check out Downeykr's...

85 93% Planet Earth (2006) - Rated 17 Jan 2014
85 93% True Grit (2010) - Rated 04 Jan 2014
65 43% City Slickers (1991) - Rated 04 Jan 2014
50 15% West Side Story (1961) - Rated 04 Jan 2014
75 68% Forever Young (1992) - Rated 04 Jan 2014
80 82% The Terminator (1984) - Rated 04 Jan 2014
50 15% Honey, We Shrunk Ourselves (1997) - Rated 04 Jan 2014
85 93% Braveheart (1995) - Rated 04 Jan 2014
55 22% It's the Great Pumpkin, Charlie Brown (1966) - Rated 04 Jan 2014
85 93% Lincoln (2012) - Rated 04 Jan 2014