dowsman

dowsman
Movie Buff - 423 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 91% The Crown (2016) - Rated 16 Dec 2017
88 89% Stranger Things (2016) - Rated 16 Dec 2017
86 74% Only the Brave (2017) - Rated 16 Nov 2017
85 46% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 16 Nov 2017
70 4% I, Daniel Blake (2016) - Rated 30 Sep 2017
80 12% Score: A Film Music Documentary (2016) - Rated 23 Sep 2017
85 46% Wonder Woman (2017) - Rated 23 Sep 2017
86 74% John Adams (2008) - Rated 22 Sep 2017
75 5% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 17 Sep 2017
85 46% Swiss Army Man (2016) - Rated 15 Sep 2017