Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dp0Bq8

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Feb 24, 2019

more Recent Ratings
83 68% The Orphanage (2007) - Feb 24, 2019
82 63% Beauty and the Beast (1991) - Feb 24, 2019
86 83% Drive (2011) - Feb 24, 2019
77 28% The Whole Nine Yards (2000) - Feb 24, 2019
82 63% Jerry Maguire (1996) - Feb 24, 2019
82 63% Kingdom of Heaven (2005) - Feb 24, 2019
88 88% The Matrix (1999) - Feb 24, 2019
81 57% Clue (1985) - Feb 24, 2019
84 70% Willow (1988) - Feb 24, 2019
80 47% Look Who's Talking (1989) - Feb 24, 2019