dparncutt

dparncutt
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2018
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67% A Quiet Place (2018) - Rated 13 Sep 2018
"Really well made, original story. Creative, well-acted, incredible use of sound and a remarkably rich story with little dialoge. What's not to like?"
43% Bridge of Spies (2015) - Rated 21 Aug 2018
11% Atari: Game Over (2014) - Rated 21 Aug 2018
25% Woman in Gold (2015) - Rated 21 Aug 2018
3% Video Games: The Movie (2014) - Rated 21 Aug 2018
59% Alan Partridge: Alpha Papa (2013) - Rated 21 Aug 2018
43% The Big Short (2015) - Rated 21 Aug 2018
25% Margin Call (2011) - Rated 21 Aug 2018
11% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Rated 21 Aug 2018
25% Avatar (2009) - Rated 21 Aug 2018