dracular
Criticker Zealot - 5062 Film Ratings
Member Since: Jan 6, 2018
Recent Ratings
Check out dracular's...
40 41% | X-Men: Days of Future Past (2014) - Mar 08, 2022 |
20 7% | Tokyo Revengers (2021) - Mar 07, 2022 |
30 17% | Gattaca (1997) - Mar 07, 2022 |
50 60% | T.N.T. Jackson (1974) - Mar 07, 2022 |
50 60% | La Gomera (2019) - Mar 07, 2022 |
10 1% | Cryptozoo (2021) - Mar 06, 2022 |
60 74% | Black Book (2006) - Mar 06, 2022 |
35 28% | Benedetta (2021) - Mar 06, 2022 |
25 12% | Titane (2021) - Mar 05, 2022 |
30 17% | Demon City Shinjuku (1988) - Mar 05, 2022 |