dragifon

dragifon
Movie Buff - 236 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2012
Location: Indiana, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 94% Avatar: The Last Airbender (2005) - Rated 07 Dec 2016
100 94% Men in Black II (2002) - Rated 05 Dec 2016
90 77% Pokémon (1997) - Rated 04 Dec 2016
100 94% Digimon: Digital Monsters (1999) - Rated 04 Dec 2016
85 64% SpongeBob SquarePants (1999) - Rated 04 Dec 2016
90 77% The Fairly OddParents (2001) - Rated 04 Dec 2016
90 77% Jackie Chan Adventures (2000) - Rated 04 Dec 2016
85 64% Ronal Barbaren (2011) - Rated 04 Dec 2016
60 15% The Seeker: The Dark Is Rising (2007) - Rated 04 Dec 2016
90 77% Eragon (2006) - Rated 04 Dec 2016